Pulsowanie mięśni, ból nóg i sztywnienie u 11-letniej córki

Mam córkę 11 lat. Niecałe 3 lata temu trafiła do szpitala, bo zrobiła się cała sztywna. Zrobiono mnóstwo badań, podano kroplówki i wypuszczono do domu bez diagnozy. Od tamtej pory często mięśnie nóg (uda tuż nad kolanami z przodu) pulsują jej jednostajnie, co jest widoczne gołym okiem. Przy czym bolą ją nogi i sztywnieją. Byliśmy u neurologa, endokrynologa. Gdzie jeszcze możemy się udać bo nadal nie wiemy co to jest? Za 2 dni mamy też wizytę w poradni zaburzeń wapniowo-fosforanowych w CZD.

Witam,
zdecydowanie specjalista neurolog wydaje się w tym przypadku osobą najbardziej kompetentną, aby Państwu pomóc.
Czy wykonywane było badanie EMG mięśni?

pozdrawiam!