Pulsowanie po szczepionce Influvac

z 2 dni po szczepionce influvac mialem silne pulsowanie , kciuk od czubka tylu glowy . utrzymywalo sie to przez kilka dni. co to moze byc za sygnal

Piotr Pilarski

Nie ma to związku ze szczepionką. Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Niestety bez badania lekarskiego ciężko jest coś więcej powiedzieć. Niestety także w samym opisie są niezrozumiałe połączenia słów. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, lub lekarza zlecającego szczepienie.