Pulsowanie po wypełnianiu kanałowym w zębie

Witam, w dniu wczorajszym miałem wypełnione kanały w zębie 14 (górna prawa 4). W dniu wczorajszym było wszystko ok, dzisiaj w okolicy zęba czuje lekkie pulsowanie. Wiem ze po kanałowym ząb może być tkliwy. Czy takie pulsowanie (do wytrzymania bez tabletek przeciwbólowych) jest czymś normalnym czy na tyle niepokojącym ze powinienem lecieć do stomatologa od razu?

Witam, możliwe, że jest jakiś dodatkowy kanał, który nie został przeleczony. Proszę zgłosić się ponownie do lekarza, prawdopodobnie trzeba będzie zrobić zdjęcie zęba ale skośne, żeby uwidocznić wszystkie kanały. Pozdrwiam