Pulsowanie w części potylicznej głowy i pulsowanie

Witam, proszę o diagnostykę choroby. Jej objawy to: pulsowanie w części potylicznej głowy i pulsowanie w części szyjnej i piersiowej kręgosłupa. Mam takie wrażenie jakby coś się tam poruszało. W wyniku czego boli mnie głowa, oczy i plecy i czuję się bardzo zmęczona. Zażywam dużo tabletek przeciwbólowych. Miałam robione badania: rezonans głowy, odcinka szyjnego i piersiowego kręgosłupa, badanie na beroliozę, hiv, badania nic nie wykazały, a problem jest. Proszę o konsultację.

Opis dolegliwości może pasować do objawów wywołanych przeciążeniem bądź uszkodzeniem stawów międzywyrostkowych (ang. facet joints) w odcinku szyjnym kręgosłupa i tzw. szyjno-pochodnym bólom głowy. Konieczne dokładne badanie w tym kierunku, ew. blokada diagnostyczna stawów międzywyroskowych.
Pozdrawiam serdecznie.