Pulsowanie w głowie, mimowolne ruchy, uczucie ciężkości i zawroty głowy od pół roku

Od jakiegoś czasu pulsuje mi coś w głowie, a głowa sama rusza się jak tykający zegar tzn jak wskazówka np. stojącego zegara tykająca na boki to ja tak mam. Nie do przodu i do tyłu tylko na boki! W dodatku uczucie ciężkości w głowie i uczucie zawrotów, ale lekkich. Nie przewracam się i nie wirują mi przedmioty tylko czasem czuje jakby mnie coś lekko spychało. Co to może oznaczac?takie coś trwa już ponad pół roku .

Lek. Marta Gryszkiewicz

W/w objawy wskazują na zaburzenia neurologiczne. Jakie? - na to pytanie będzie mógł odpowiedzieć neurolog po przeprowadzeniu badania klinicznego.