Pulsowanie w szyi, ból karku i głowy oraz bóle pod łopatką

witam bardzo prosze o pomoc juz jestem bez sily :( moje objawy: szyja pulsuje z obu stron ,bole karku glowy z lewej strony nad uchem ,bol pod lewa lopatka,robilem badania krwi itp wszystko oki,wczoraj bylem u lekarza powiedzial ze anginy nie mam tarczycy tez nie,mam chory kregosup czy to tez ma wplyw na to ? ,

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Opisywane przez Pana dolegliwości najprawdopodobniej są związane ze zmianami w obrębie kręgosłupa. Zalecam wizytę u lekarza ortopedy, który po przeprowadzeniu wywiadu i badania zaproponuje właściwe postępowanie lecznicze. Pozdrawiam.