Pulsowanie w uchu, ból głowy, ucisk gardła i lęk o zdrowie

Witam. Od kilku godzin czuję pulsowanie w prawym uchu ,ból głowy taki jakby ucisk oraz ucisk gardła. Czasem jest mi gorąco w twarz i momentami robi mi się słabo. Boję się, że dostanę jakieś zawału lub wylewu krwi do mózgu . Boje się, że jak się położę spać to umrę . Jeslinchodzi o moje zywienie sie to czesto jadam fast foody lecz w b.małych ilosciach. Nie sypiam w nocy przez strach . Czy można stwierdzić z jakiego powodu mam takie dolegliwości? Mam 18 lat.

Proszę najpierw skonsultować się z lekarzem, także laryngologiem (jeśli chodzi o ból ucha). Jeśli lekarze wykluczą somatyczne podłoże objawów, będzie to oznaczało ich emocjonalne pochodzenie (lęk, nerwica), a wówczas należy się zgłosić do psychologa i rozpocząć psychoterapię.