Pulsujące mrowienie w stopach a możliwość zaburzeń krążenia

Witam, od kilku dni mam pulsujące mrowienia w stopach, głównie w stopie lewej odczuwane w spoczynku - przede wszystkim w pozycji siedzącej z opuszczonymi nogami. Są one delikatne ale wyczuwalne. Nie mam osłabienia mięśni nóg, czasem niesprecyzowane odczucie w łydkach także przy chodzeniu. Nie mam innych objawów neurologicznych. Od 4 miesięcy biorę tabletki antykoncepcyjne, wcześniej z odstępem brałam inne przez około dwa lata. Czy mimo mojego wieku mogę mieć zaburzenie krążenia w kkd? Dziekuję

Aleksander Ropielewski

Należy je wykluczyć wykonując USG doppler kończyn dolnych, jednak objawy sugerują raczej problem pochodzenia neurologicznego, dlatego sugeruję konsultację z neurologiem.