Pulsujący ból głowy u 20-latka

Witam. Od jakichś 2 miesięcy męczy mnie punktowy, pulsujący ból głowy. Ból występuje na samym środku głowy tj. czubku i pulsuje na boki. Ból występuje niezależnie czy jestem aktywny czy też odpoczywam. Głowa boli prawie codziennie, a pytając lekarza rodzinnego czym może być taki ból, usłyszałem że dorastam. Proszę o poradę.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, może to być związane z procesem wzrostu, jednakże mogą to być bardzo częste napieciowe bóle głowy ale także problemy z zatokami tak się objawiają. Pozdrawiam