Pulsujący ból między prawą łopatką a kręgosłupem

Witam :) Od tygodnia odczuwam pulsujący ból między prawą łopatką,a kręgosłupem - ale ewidentnie jest to prawa strona. Poza tym, nie mam żadnych niepokojących objawów. Jedynie co, to jakiś czas temu (około 3 - 4 tyg. temu) miałam problem ze zgagą, ale po tygodniowej kuracji Nolpaza 20mg, dolegliwości ustały. Nie wiem, czy ma to znaczenie, ale ponad 4 lata temu miałam usuwany woreczek żółciowy. Mam też pracę stojącą (Od 7 lat stoję codziennie 8godz przy maszynie). Bardzo proszę o jakąś poradę.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Mogą to być np. problemy z kręgosłupem. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.