Pulsujący ból po leczeniu kanałowym

Witam,w ciązy 6 dolna wymagala leczenia kanałowego. Nie mogli go zamknąć bo:ciąża itd. Na sam porod mialam otwarty kanal. Pozniej zamykana i ogeierano bo po zsmknieciu byl bol pulsujacy i znowu od nowa. W wakacje udslo sie szczesliwie zamknac szczelnie i...po odczekanym czasie pani otworzyla przeczyscila i na w półotwartym puscils do domu z nakazem przyjscia nastepnego dnia by zamknac szczelnie. Jednak po godzinue pojawil sie bol pulsujacy. Prosze piwiedzcie i co chodzi???skoro juz bylo ok.

Witam serdecznie,

Najlepiej jakby Pani udała się do lekarza dentysty, który leczył Pani zęba lub proszę udać się na konsultację z innym lekarzem dentystą.

Pozdrawiam.