Pulsujący ból po leczeniu zęba a ekstrakcja

Witam dwa miesiące temu u stomatologa miałem robioną 7 na tydzień (blisko miazgi )dostałem jakiś eugenol z lekiem , przyszłem po tym terminie i założono plombę jednak od pewnego czasu czuje pulsujący ząb nie boli itp.Czy kłania się kanałowe leczenie ??

Witam!
Jeśli 2 miesiące temu miał Pan założony tego typu opatrunek,to znaczy,że sytuacja już wtedy była poważna... Obecnie pojawiające się objawy bólowe mogą świadczyć o zapaleniu miazgi zęba! Jeśli ma Pan je codziennie to leczenie trzeba rozpocząć natychmiast !!! Jeśli nie,to znaczy,że ząb jeszcze się "broni",ale w przyszłości leczenie kanałowe będzie konieczne... Najlepiej skonsultować ten problem w gabinecie dentystycznym...
Pozdrawiam.