Punktowe kłucia w brzuchu

mam 30 lat. Mam diete i cwicze. Od okolo kwietnia mam losowe tak jakby "klucia" w brzuchu - losowo i w roznych miejscach. Po lewej stronie u gory/na dole, po prsawej stronie na dole/u gory, po prostu roznie. Jest to maly punktowy "bolik/uklucie". Bylem w kwietinu z tym u lekarza i skierowal mnie na USG i mialem badane narzady wewnetrzne - watrobe,trzustke, jame brzuszna i nic nie wykazalo. Obecnie mam tak roznie czasami w ciagu dnia. Czasami na czczco czasami po jedzeniu, roznie. Co to moze byc?

Dzień dobry,

Proszę udać się do gastrologa lub dobrego intrnisty, konieczne jest dokładne badanie fizykalne i szczegółowy wywiad lekarski, a w razie potrzeby zmiana diety i/lub w razie zaleceń lekarza wykonanie kolonoskopii. Teoretycznie może mieć Pan zapalenie uchyłków, ale takie dolegliwości występują raczej u starszych osób. Niewykluczone, że konieczne będą również dodatkowe badania, w tym badanie kału.

Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz