Punktowe swędzenie skóry od dzieciństwa

Od lat kilkunastu probuje znalezc odpowiedz od dziecinstwa punktowe swedzenie skory punkty swedzace znajduja sie na glowie 7 miejsc pod skora bez przerwy o takim samym natezeniu rece ponizej lokcia po jednym punkcie w tym samym miejscu na obu konczynach proporcjonalnie ,dlonie tak samo prawa lewa reka po 4 punkty nogi po jednym punkcie prawa i lewa noga ponizj 10cm od kolana i na stopach tk samo prawa lewa po 1 miejscu miedzy palcami miedzy palcem 3 i 4 Razem 21m-sc o 0,5 cm srednicy

Witam,
czy konsultowała Pani swoje dolegliwości z dermatologiem?
można spróbować leków miejscowych o działaniu przeciwświądowym, być może pomogłaby glikokortykosteroidoterapia.
pozdrawiam