Punktowe ukłucia i szczypania w górnej części uda

Dobry wieczór - od 3 tygodni odczuwam punktowe ukłucia i szczypanie w górnej części uda. Oprócz tego skóra w tym miejscu jesy bardziej tkliwa i jak się na przykład drapię , to jakbym słabo czuła ( inaczej niż w lewym udzie ). Odczucia takie mam w różnych sytuacjach. podczas siedzenia,chodzenia. ale nie cały czas Moje pytanie brzmi: 1.Jaka może być przyczyna tych dolegliwości? 2.Czy mogą one wskazywać na mięsaka? 3. Do jakiego specjalisty się udać? 4. Jakie badania zrobić, żeby się uspokoić?

Aleksander Ropielewski

Proponuję kontakt z neurologiem. Objawy nie są typowe dla mięsaka a raczej dla mononeuropatii obwodowej.