Puste jajo płodowe a jakość nasienia

Wgrudniu miałam puste jajo płodowe, po czasie mąż zbadał nasienie, wyszło mu teratozospermia 2 % prawidłownych plemnikow w budowie, reszta paremetrów bardzo dobra, dodam ze posiadał dużą ilośc plemników w ejakulacie koło 250 milionów. Czy to mogło byc powodem pustego jaja płodowego? lekarz na wizycie nie przeją sie wynikami, nic nie zalecił , tylkopróbowac gdyż wczesniejsze starania trwały tylko 3 miesiące lecz nie udane, comozna zrobic żeby puste jajo się nie powtórzyło? i dziecko było zdrowe

Dobrze się odżywiać, unikać uzywek, stresów, kochać się i nie martwić na zapas. "puste jajo plodowe" to efekt patologii zarodka na bardzo wczesnym etapie ciąży. *0% wszystkich takich stanów jest związane z aberracjami chromosomalnymi u zarodka - czyli raczej Państwo nie mieliście na to wpływu....