Puste jajo płodowe a zapłodniene

czy teratozospermia mogła byc przyczyna pustego jaja płodowego? 2 % prawidłowych plemnikow, pozostale parametry bardzo dobre, czy plemnik taki poprostu nie dociera do komórki jajowej? proszę o dokładną odpowiedź, czy uszkodzony plemnik dociera do komórki jajowej?tzn czy moze zapłodnić?jakie są szanse?

Lek. Tomasz Budlewski

Puste jajo płodowe może być sposowodowane nieprawidłowym plemnikiem, dociera, ale jest nieprawidłowy.