Puste jajo płodowe po in-vitro

Witam , Jestem po zabiegu in vitro , w 7 tyg mialam USG i stwierdzono puste jajo plodowe , zrobiono mi test z moczu i wynik byl negatywny. Dodam , ze przyjmowalam tabletki i czopki z progesteronem na podtrzymanie i kazano mi je odstawic natychmiastowo. Po 3 dniach dostalam krwawienia i skurczy . Czy to bylo efektem odstawienia tych lekow czy to byl proces poronienia ??czy odstawieni lekow nie bylo przedwczesne ?? Dziekuje za odpowiedz. Inka

Lek. Tomasz Budlewski

Przy stwierdzeniu braku ciąży odstawienie było prawidłowe. wystąpienie krwawienia było następstwem wszystkich powyższych.