Pustka po rozstaniu z dziewczyną - jak sobie z tym poradzić?

Witam jestem chłopakiem i mam 18 lat 3 miesiące temu rostałem się z dziewczyną od tego wszystko się zaczęło Cierpię wewnecznie czuję pustkę i ból owszem miałem partnerkę po rozstaniu ale to nie to samo mimo wszystko miałem o swojej byłej dziewczynie chodź nie mamy kontaktu cały czas o niej myslę chodz mam do niej wielki uraz nie i o niej zapominam to i tak wracają mysli o niej najgorsze jest to że już od długiego czasu około 2 miesiące -nie mogę zasnąć -nie mam apetytu -nic mnie nie cieszy -czuje nie chce do samego siebie -czuje wewneczą pustkę która mnie wyniszcza -nic mi się nie chce (nawet rzeczy które zawsze sprawiały mi radość) -jestem ciągle zmęczony -jestem smutny cały czas wprost przygnębiony chce płakać chodź nie mogę -jestem kłebkiem nerwów -miewam myśli samobójcę coraz częściej i boje się że kiedyś to zrobię Nie chce żeby moja rodzina wiedziała co czuje Proszę o pomoc bo już nie daje rady błagam o jakąś radę czy jaką kolwiek pomoc

Dzień dobry,
Rozumiem Pana ból i rozczarowanie. To bardzo trudne, stracić czyjeś uczucie. Uważam, że nie może Pan zostać z tym problemem sam. Proszę zadzwonić na młodzieżowy telefon zaufania (https://116111.pl/) , opowiedzieć o swoich uczuciach komuś, komu może Pan zaufać - przyjacielowi, koleżance, psychologowi/pedagogowi szkolnemu, może komuś z dalszej rodziny. Jeśli skończył Pan 18 lat, może Pan samodzielnie zapisać się na wizytę do psychologa lub psychiatry. Myślę, że Pana stan - brak apetytu, zmęczenie, bezsenność, drażliwość, myśli samobójcze to poważne objawy i potrzebuje Pan realnej pomocy. Wierzę, że w Pana życiu jest wiele dobrych rzeczy, których na razie Pan nie dostrzega, ale dla których warto żyć, wierzę też, że są ludzie dla których jest Pan ważny. Myślę również, że gdyby Pana rodzina wiedziała, na pewno by Panu pomogła. Trzymam kciuki.