Pustka w głowie, zaburzenia pamięci, lęki i wyostrzenie dźwięku a leczenie interferonem

Witam ściśle pytanie leczenie interonem ze względu na wzw c udane w trakcie niego występowały epizody depresyjne, ale to podobno normalne. Jestem 2 lata po leczeniu interferonem. A dopiero od roku dziwnie sie zachowuje tzn z otwartego zamknięty, pustka w głowie, zaburzenia zapamiętywania (a jestem nauczycielem) .Oczekiwanie jakby na kogoś, lek szczególnie nocny, i wspomniane zaostrzenie słuchu z wydawać by sie było nie znaczącego dźwięku słyszę więcej. Co to może być? Proszę o poradę.

Warto skonsultować się z lekarzem prowadzącym, a także z lekarzem psychiatrą. Celna diagnoza byłaby kluczowa w podjęciu leczenia, które pozwoli na powrót do normalnego funkcjonowania.
Podobne objawy mogą wskazywać na zaburzenia psychiczne (np z kręgu psychoz lub depresji), moze także byc wynikiem stresu lub zmian w obszarach mózgu (czy ucisku na jakiś obszar mózgu). Konkretna diagnozę można jednak postawić dopiero po wnikliwym badaniu oraz zebraniu wywiadu.