Pusty pęcherzyk ciążowy i wynik bHCG na poziomie 16046

Pomocy, mam pusty pęcherzyk ciążowy, lekarza wg om określił ciążę na 7t6d (OM 7.03.2015r), ale ja mogłam zajść w ciąże od 22.03. Zrobiłam dziś badanie beta hcg wyszło mi 16046... nie wiem co o tym sądzić. Wyczytałam że ten wynik określa 6 tydz ciąży. Pomóżcie bo zwariuje :(

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje powtórzyć badanie beta hcg z krwi i ponownie udać się do lekarza ginekologa.