Pusty pęcherzyk ciążowy w 5. tygodniu

Jestem w 5 tyg i 1 dzień licząc od ostatniego dnia miesiączki byłam dziś na usg i widać jest pęcherzyk ale pusty i lekarz powiedział że nie da się go zmierzyć bo jest za mały wygląda na 3/4 tydzień... Za 2 tyg usg... Ale co to oznacza czy ciąża stanęła w miejscu źe jest taki mały ten pęcherzyk bez zarodka... Owulacji miałam 16 czerwca a usg 8 lipca czy to będzie jajo puste??? Czy wczesna ciąża. Piersi są pełniejsze i trochę bolą temp w ustach 37. Co mam o tym wszystkim myśleć

Niestety na tą chwilę nie da się w tej sprawie udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Dopiero ostateczną odpowiedź uzyska Pani po USG za dwa tygodnie. W chwili obecnej to bardzo wczesny okres ciąży i nie można jednoznacznie określić czy dobrze się rozwija.