Pusty pęcherzyk ciążowy w 8. tygodniu ciąży

Witam W 8 tygodniu ciąży dowiedziałam się iż mam pusty pęcherzyk ciążowy, czekałam 2 tygodnie na oczyszczenie się macicy, w 10 tygodniu miałam wywoływane farmakologicznie krwawienie. W 10 tygodniu zobaczyłam równiez na usg, że w jednym jajniku dojrzewają już komórki jajowe. Dziś to jest ponad 3 tygodnie od wywołania krwawienia zrobiłam test i druga kreska wyszła, ale bardzo blada, czy to możliwe, aby były to hormony jeszcze z poprzedniej ciązy, czy może już z nowej ?

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie oznaczyć poziom beta hcg i udać się do lekarza ginekologa.