Pytania odnośnie skorzystania z usług prostytutki

Witam. Mam kilka dodatkowych pytań odnośnie wizyty u prostytutki (jeszcze nie byłem): 1.Czy przy seksie oralnym bez zabezpieczenia bardziej narażona jest strona czynna czy bierna i czy trzeba zrobić po tym badania? 2. Czy prostytutka powinna okazywać swoje aktualne badania? 3. Czy seks waginalny w zabezpieczeniu jest groźny i czy trzeba poddać się po nim badaniu? 4. Czy można się czymś zarazić poprzez seks oralny na prostytutce (czynny)? Z góry dziękuję za od (lepiej uzyskać ją od ekspertów).

Seks bez wiedzy o swoim stanie zdrowia i partnerki/partnera jest zawsze zachowaniem ryzykownym, a stosowane zabezpieczenia jedynie zmniejszają ryzyka...
Życzę rozsądku i kontrolowania ekspresji seksualnej.
Pozdrawiam. JW, Poznań.

Kontakty seksualne z osobą nam obcą zawsze zawierają w sobie pewną dawkę niebezpieczeństwa. Jeśli chodzi o seks oralny, zalecam użycie prezerwatywy, gdyż jest to forma seksu, która również niesie ze sobą ryzyko różnych chorób. O ile niebezpieczeństwo zakażenia wirusem HIV jest niewielkie (choć nie można go całkowicie wykluczyć) to stosunek oralny niesie ze sobą niebezpieczeństwo zakażenia m.in kiłą, rzeżączką, chlamydiozą, wirusem opryszczki pospolitej, wirusowym zapalenie wątroby typu B, lub (rzadziej) C, wirusem HPV, świerzbem. Należy pamiętać, że nawet stosowanie prezerwatywy nie daje nam 100 % gwarancji zabezpieczenia przed wyżej wymienionymi chorobami.