Pytanie dotyczące możliwość zajścia w ciążę poprzez petting

Witam, ponieważ jest wiele pytań na temat pettingu. Chciałabym się dowiedzieć czy którykolwiek z lekarzy miał styczność z kobietą, która zaszła tak w ciążę, poprzez zwykłe zabawy jak np. obcieranie narządów? Każdy ginekolog odpowiada, że po takich zabawach zawsze jest jakaś szansa, ale czy ktoś miał w swojej karierze taki przypadek?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W przypadku ocierania narządów płciowych może dojść do zapłodnienia. Oczywiście ryzyko jest mniejsze, niemniej jednak występuje.