Problemy z seksem po przebytym gwałcie

Witam. Zostałam zgwałcona w czerwcu. Obecnie mam problem ze wspolzyciem z chlopakiem....nie pociaga mnie seks, nie odczuwam zadnej przyjemnosci, nie mam w ogole ochoty na pieszczoty i wspolzycie. Dodatkowo zawsze mialam problem z orgazmem. Prosze o pomoc, gdzie powinnam sie udac i co powinnam zrobic.

Witam
Doświadczyła Pani wydarzenia, które dla większości kobiet jest silnie traumatyczne. Ma również ogromny wpływ na życie seksualne,wiec w pewnym sensie to co się teraz dzieje może być skutkiem czerwcowego gwałtu. Proszę się zgłosić do psychologa,a najlepiej psychologa-seksuologa.
Pozdrawiam B.K