Pytanie o leki przeciwpsychotyczne i przeciwdepresyjne

Dzień dobry chciałabym się spytać przez które leki przeciwpsychotyczne się tyje, po jakim czasie działają leki przeciwdepresyjne (np.escitalopram) i które leki stabilizujące nastrój uzależniają?

Proszę nie oczekiwać, że wymienię wszystkie leki przeciwpsychotyczne! Poza tym należy pamiętać, że po lekach jedni tyją inni chudną. Po tym samym leku można oczekiwać różnych reakcji. To zależy od indywidualnych predyspozycji, ale przede wszystkim uleganiu - lub nie- pokusom. Na ogół tyją wielbiciele ciastek z kremem i leniuchowania w łóżku.
Leki przeciwpsychotyczne, przeciwdepresyjne i stabilizatory nastroju nie uzależniają.