Pytanie o magnetoterapię domowym sposobem

Witam. Mam pytanie o magnetoterapie domowym sposobem. Jest urządzenie firmy Vigget w cenie 5300 zł Rezonmet. Czy to pomaga ?.Czy jest sens inwestować aż takie pieniądze.Pozdrawiam

Aleksander Ropielewski

Zależy na jakie dolegliwości. Leczenie polem magnetycznym ma potwierdzone działanie stymulujące gojenie się tkanek i jest często stosowane w rehabilitacji układu ruchu. Odnośnie wydania takiej kwoty nie jestem w stanie podjąć za Pana decyzji.