Pytanie odnośnie badań krwi na obecność narkotyków w organizmie

Witam, Mam pytanie odnosnie badan Krwii Na obecnosc narkotykow w organizmie. Jaka ono ma dokladnosc, Jak jest liczone, czy idzie okreslic moment spozycia przez osobe badana ?

Witam. Po pierwsze badania są ukierunkowane na konkretne narkotyki i ich czułość jest różna. Przeważnie ich czułość jest o kilka godzin dłuższa niż objawy zażytego narkotyku. Co nie zmienia faktu iż ciężko to precyzyjnie określić. Jeśli chodzi o moment spożycia też jest możliwym określenie jeśli posiadamy więcej niż 2 próbki pobrane w odstępie czasu