Pytanie odnośnie regulacji brwi

Witam serdecznie, mam pytanie odnośnie regulowania brwi. Czy to prawda, że nie powinno się "wyrywać" brwi nad łukiem brwiowym co spowodować mogłoby uszkodzenie jakiegoś nerwu?

Zdania są podzielone, niektóre kosmetyczki/ kosmetolodzy rzeczywiście tak twierdzą, inni wykonują depilację powyzej łuku.
Najczęsciej jest tak, że zupełnie nie ma potrzeby depilować brwi powyżej łuku brwiowego.Jeżeli natomiast brwi tego wymagają, polecałabym wosk zamiast pęsety.

Witam serdecznie,
regulacja brwi nie powoduje uszkodzenia nerwu twarzowego. Jeśli chodzi o regulację to przede wszystkim otwiera się przestrzeń między okiem a łukiem brwiowym. Jeśli jednak u kogoś powyżej łuku również porastają obficie włoski - można je również usuwać.

Pozdrawiam,
ES