Pytanie odnośnie wrodzonego przerostu nadnerczy

Witam, mam pytanie odnośnie wrodzonego przerostu nadnerczy. 17-hydroksyprogesteron mam na poziomie 2,34ng/ml -to jest ponad normę, ale czy powinnam coś z tym robić? Pozostałe zlecone hormony są w normie czyli: DHEA-SO4 321,5 µg/dl, Androstendion 2,80 ng/ml, Testosteron 43,88ng/dl.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest poznanie większej ilości informacji medycznych o pacjencie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuje koniecznie udać się do lekarza endokrynologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.