PŻW nieznacznie poszerzony, w jego końcowym odcinku tuż powyżej ujścia przy ścianie bocznej niejednoznaczna słabo wydzielająca się zmiana

Mam pytanie odnośnie wyniku rezonansu ' PŻW nieznacznie poszerzony, w jego końcowym odcinku tuż powyżej ujścia przy ścianie bocznej niejednoznaczna słabo wydzielająca się zmiana, bez cech wzmocnienia pokontrastowego-niejednoznaczna-pozorna? nie można wykluczyć obszaru zgęszczonej żółci lub mniej drobnego złogu w PŻW" co to oznacza? 14 lat temu miałam usunięty pęcherzyk czy mogą być znowu kamienie? Mam dolegliwości bólowe po prawej stronie, niesmak w buzi, nudności i przyspieszone tętno. Co dalej

Witam.
Może to być kamień w końcowym odcinku pżw czyli przewodu żółciowego wspólnego. Moim zdaniem należałoby poddać się zabiegowi endoskopowej cholangiopankreatografii wstecznej, czyli ECPW. Pozdrawiam i życzę zdrowia