Radykalne usunięcie tarczycy i wyniki hormonów

Witam.Mam pytanie jestem po radykalnym usunieciu tarczycy ok 1,5roku temu,ze wzgledu na zlozonosc moich jednostek chorobowych jestem prowadzona w Instytucie Onkologii przyjmuje Metformax 2x850mg oraz Beteloc 50mg endokrynologicznie Letrox 150 oraz Thybon 2x 10mg po wczorajszych badaniach moje TSH 0,020uIU/ml FT3 5,42pg/ml FT4 1,82ng/dl moje pytanie brzmi jak powinnam utrzymywac poziom tych hormonow by nie wpajsc we wstrzas tyreotropowy-czy on mi w ogole zagraza?ostatnio dokucza mi tachykardia

Aleksander Ropielewski

Mam za mało informacji dotyczących Pani i przebiegu dotychczasowego leczenia, aby powiedzieć jakie dawki leków powinna Pani przyjmować. Obecnie istnieje znikome ryzyko przełomu tarczycowego.