Radzenie sobie z szantażem emocjonalnym w związku

jestem a raczej juz chyba nie w zwiazku z szantażysta emocjonalnym ,nie umie sie odizolować i zakończyć tego chorego układu ,Błagam o pomoc ,jestem juz wrakiem kobiety która kocha a wiem że ten związek mnie niszczy a raczej człowiek ktory gra i manipuluje mna i moimi uczuciami

Dzień dobry,

Proszę udać się na konsultację do psychoterapeuty, która być może zakończy się wspólną decyzją o podjęciu leczenia bądź skierowaniu Pani do odpowiedniego specjalisty/ośrodka.