Rak anoplastyczny w wyniku badania histopatologicznego

PROSZĘ pANA MOJA ZONA MA 59 LAT I 3 TYGODNIE TEMU MIAŁA USUNIETA MACICE WRAZ ZPRZYDATKAMI , NIESTETY BADANIE HISTOPATOLOGICZNE TEGO CO WYCIELI WSKAZUJE RAKA ANOPLASTYCZNEGO JUTRO MAM SIE STAWIC DO OPLA DO CENTRUM ONKOLOGII CZY TO JEST JUZ WYROK CZY MOŻE TEN RAK BYŁ TYLKO W ELEMENTACH WYCIETYCH JAK TO JEST PROSZE O SZYBKA I MOŻLIWIE ZROZUMIAŁA ODPOWIEDZ. rOZPOZNANIE RAK ANOPLASTYCZNY I NIE WIEM NAPISANE CZY TO S 5-3, czy B 5-3 I JAKIE ZOSTANIE ZASTOSOWANE LECZENIE I JAKIE SA ROKOWANIA

Wydaje mi sie , że napisałem wystarczająco dokładnie , iż sposób leczenia i rokowania są zależne od stopnia zaawansowania nowotworu , to znaczy na przykład od wielkości guza , jego położenia i naciekania(przechodzenia) na sąsiednie tkanki , skuteczności przeprowadzonej operacji , tzn, czy guz był wycięty w całości oraz ew.obecności przerzutów lub nie!!! Niestety , na odległość W-wa-Brzeg nie jestem w stanie ocenić stopnia zaawansowania choroby!!! Napisałem też , że wszystkie decyzje zapadną w Ośrodku Onkologicznym w Opolu po wykonaniu badań dodatkowych!!! Czy teraz jest to zrozumiałe? zż