Rak jajnika i wyniki prób wątrobowych

Witam, w lutym wykryto u mnie raka jajnika. Jestem po operacji i 4 chemii, wyniki się znacznie pogorszyły. Próby wątrobowe : ALP 188, Bilirubina 0,33 ALT 149 ASPT 50, GGTP 313. 3 tygodnie temu robiłam USG, które nie wykazało żadnych nieprawidłowości. Jestem na ścisłej diecie wątrobowej. Co może być przyczyną takich wyników? Czy to tylko wpływ chemii? Można jakoś jeszcze (oprócz diety) zmniejszyć te wskaźniki? Obawiam się, że nie dostanę kolejnej chemii przy tak wysokich próbach watrobowych.

W takim wypadku lepiej nie kombinować. Wątroba ma olbrzymie właściwości regeneracyjne. Poprawa nastąpi sama. Po to robimy badania okresowo. Nawet jeżeli będzie trzeba przesunąć termin kolejnego wlewu. Leczymy indywidualnie. Poza tym, na razie wydolność jest zachowana. Mimo uszkodzenia komórki.