Rak jelita grubego i niewydolność serca

Witam! U mojego dziadka wykryto raka jelita grubego (adenocarcinoma tubulare g2) został skierowany na operacje, lecz został wypisany do domu. Jego morfologia nie pozwoliła na dalsze postępowanie. Oprócz nowotworu, ma niewydolność serca w skali IV, cukrzyce st II, nadcisnienie tetnicze, marskość wątroby. Od dwóch dni jego stan się strasznie pogorszył, jest osowiały, w połowie przytomny. Ma problemy z chodzeniem, itd. Lekarz stwierdzila ze trzeba zapewnic jedynie komfort.. ile czasu czasu zostało?

Witam,

Nie jestem w stanie odpowiedzieć Panu na to pytanie. Opisane przez Pana schorzenia na które cierpi Pański dziadek są poważne, a nawet bardzo poważne. Pozostaje mi jedynie życzyć powodzenia i siły dla Pana, Pańskiej rodziny i przede wszystkim Dziadka.