Rak kości a terapia przeciwbólowa i rokowania

7stycznia po przywiezieniu przezemnie kolzanki do szpitala,po badaniu rtg,nastepnie tomografi stwierdzono ze ma raka kosci,zostawiono ja w szpitalu,od tej tez pory robia kolejne badania,tomograf z kontrastem,rezonans,scyntografie?lekarz mowi,rak jest w kosci udowej,biodrach,kregoslupie,ramieniu takze tarczycy i nerkach,co mozna zrobic by ulzyc jej w bolu,nie dostaje morfiny tylko ketanol i tramal,jest juz osoba lezaca z pampersem,ma 40lat,jakie rakowania,ile moze jeszcze cierpiec

Najprawdopodobniej nie jest to rak kości pierwotny lecz wieloogniskowe przerzuty raka tarczycy lub nerki. Choroba b.zaawansowana i rokowanie jest b.poważne!!! Na temat przyszłości , jako poważny onkolog , nie wypowiadam się , bo nie jestem jasnowidzem i nie zajmuję się jej przepowiadaniem. Lekarze prowadzący mają obowiązek dobrać taki rodzaj leków p/bólowych , aby pacjent nie cierpiał!!! zż