Rak krwi i chłoniaki po badaniu wycinka migdałka u starszej osoby

Mój dziadek , otrzymał dzisiaj wyniki badań wycinka migdałka , powiedziano mu , że to rak krwi , a ponad 70% z niej zajmują chłoniaki . Jak to leczyć ? Czy w ogóle da radę to wyleczyć ? Proszę o szybką odpowiedź !

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W tej sytuacji konieczna jest natychmiastowa konsultacja ze swoim lekarzem. Chłoniaka można wyleczyć. Nie mogę niestety powiedzieć nic więcej ponieważ chłoniaków jest wiele rodzajów i leczenie oraz rokowanie jest różne.