Rak odbytnicy G20 z przerzutami na 3 węzły chłonne

Witam, mój mąż choruje na raka odbytnicy G20 z przerzutami na 3 węzły chłonne. jest po operacji guza, chemii i radioterapii półtora roku.7 miesiecy temu na badaniu kontrolnym ,zdiagnozowano mu 2 polipy 15mm i 12 mm w esicy, lezał tydzień w szpitalu 14 -20 w pażdziernika , robiono mu tam dwa razy kolonoskopie i nie wycieli polipów ,lekarz powiadomił mężą, ze nie da sie usunąć ponieważ jakaś maż napływa i je zasłania oraz ze jest ognisko zapalne pobrano wycinek z jelita. Co to za maż biała ?

Witam , przepraszam , ale nie będąc obecnym podczas kolonoskopii i nie widząc obrazu tej "białej mazi" , nie jestem w stanie na odległość W-wa-Cz-wa gdybać co to może być!!! Proszę omówić sprawę szczegółowo z lekarzem prowadzącym! z.żurawski