Rak pęcherza moczowego a chemioterapia

Dzień dobry u mojego taty stwierdzono raka pęcheża z przeżutami na kości został wypuszczony ze szpitala i co dalej .Powiedzieli mu że jedyne co może mu pomóc to chemia ale ani nie dali numeru telefonu ani nazwiska lekarza proszę o pomoc .

Nie ma takiej opcji , że lekarz po rozpoznaniu nowotworu i kierujący na leczenie specjalistyczne pozostawia pacjenta bez skierowania do konkretnego ośrodka onkologicznego , zż