Rak piersi a badania markerów nowotworowych

Witam Mam pytanie, mam raka piersi prawej (rak przewodowy inwazyjny w fazie G1 et G2), mialam 12.09.14 usuniętego guza 18x8 mm, ale niestety z powodu zbyt małego marginesu 31.10.14 poszerzono lożę po guzie i usunięto doszcętnie węzły chłonne pachowe prawe. Niestety po bad.hist znowu 3 marginesy są za małe i są w nich nacieki, dlatego 10.12.14 będę miala usuniętą pierś. Do tej pory nie robiłam badań na żadne markery,kiedy i co powinnam zrobić?markery nowotworowe? marekry genetyczne? mutacj.gen?

Witam. Nie ma powinna Pani wykonywać żadnych badań na własną rękę. Wszelkie niezbędne badania bezwzględnie powinien zlecić prowadzący Panią onkolog. Proszę skonsultować się właśnie z nim.