Rak piersi i chemioterapia uzupełniająca

Witam. Obecnie choruje na raka piersi. Jestem w trakcie chemioterapi uzupelniajacej ( schemat AC) . Teraz za tydzien mam ostatni cykl i chcialam sie dowiedziec jakie moze byc dalsze leczenie czy tez na tym bendzie koniec z lekami ? Do wiadomosci dolaczam ze czuje sie dobrze i wyniki mam dobre.

Za mało wiem o zaawansowaniu raka w czasie rozpoczęcia leczenia choroby , sposobu leczenia operacyjnego i obecnego stanu Pani zdrowia , które powinno być określone na podstawie badania przez onkologa prowadzącego i badań dodatkowych! Na wszystkie pytania winien odpowiedzieć onkolog prowadzący!!! zż