Rak piersi i zwapnienia w mammografii

Witam W 2009 roku robiłam mamografię z programu w wyniku były pojedyncze mikrozwapnienienia w lewej piersi lecz lekarz zaprosił za dwa lata. Za dwa lata zrobiłam wynik lecz juz nie było zwapnienia znowu zaproszono mnie za dwa lata co też uczyniłam Niestety wynik powalił mnie z nóg diagnoza /rak piersi naciekający złośliwy/ Ponieważ dowiedziałam się że już pojawiające się zwapnienia powinny być diagnozowane to znaczy pobranie materału w celu określenia na jakim podłozu jest to zwapnienie.

Jakie jest pytanie?!?! Nie widziałem obrazu mikrozwapnień - nie mogę więc odpowiedzieć! Proszę sprawę wyjaśnić z lekarzem prowadzącym!!! zż