Rak piersi oraz stan po chemioetrapii i amputacji

Witam. Obecnie choruje na raka piersi NG 3 ( bylo to ognisko rakowe) amputacja byla calej piersi. Jestem po chemioterapi AC . A Teraz rozpoczelam od 3 tygodni leczenie hormonalne -lek Tamoxifen egis 20mg. Zrobilam USG u.rodnego Trzon macicy przodzgieciu,zanikowy AP 31.Endometrioza do 11mm niejednorodne echogenicznosc. Zatoka douglesa wolna, Chcialam siedowiedziec czy usg jest zle ?

Endometrium możliwe, że będzie wymagało usunięcia przez wyskrobanie jamy macicy. Decyzję taką podejmie z Panią lekarz ginekolog.