Rak płuc a gorączka i swędzenie skóry

Witam, od roku choruje na raka płuc (drobnokomórkow). przeszedłem już 2 linie chemii: EP, CAV. teraz pojawiła się progresja. Od 6 dni mam wysoką gorączkę i swędzenie skóry. Co może być tego przyczyną? Niewydolność nerek, leukopenia?

Proszę zkontaktowąć się z lekarzem. Najprawdopodobniej do choroby nowotworowej dołączyła się infekcja. Jeżeli jest to okres po zakończeniu chemioterapii przyczyną może być leukopenia. Swędzenie skóry może świadczyć o zmianach meta w wątrobie