Rak płuc cT4,cnx,cmx lllA

Witam.Ma. problem u mojej mamy w 2012 r zdiagnozowano raka płuc cT4,cnx,cmx lllA.Wycieto jej kawałek prawego pluca.Po długim leczeniu pokonała raka.Terz jest 2016 lipiec i rak powrócił. Mama ma trzy guzy 12cm 3cm 4cm na prawym placu i oskrzeli.Chce się dowiedzieć jak jest to poważne ponieważ mama nie chce nam nic powiedzieć. Tylko załatwia swoje zaległe sprawy Testamentu itp.Czy zbliża się koniec jej życia. BŁAGAM pomóżcie. Chciałabym wiedzieć ile jeszcze mamy czasu aby spędzić z nią.

Podanie konkretnej liczby jest niemożliwe, sprawa i stan są bardzo poważne i podziwiać należy mamę za jej zorganizowanie i opanowanie. Lekarze z pewnością dołożą wszelkich starań w celu zapewnienia komfortu życia. Proszę zaufać i stosować się do zaleceń.

Witam , mam za mało danych o chorobie , abym mógł powiedzieć coś "bliższego" - albowiem nie zajmuję się przewidywaniem przyszłości!!! z.żurawski