Rak płuc i kości miednicy

Witam. Moja mama ma 76 lat.W 1982 roku miała zrobioną mastektomię całkowitą .Teraz rak zaatakował ponownie.Podejrzewałam to już dość dawno on 102 lat temu,ale nie dało się mamy namówić na leczenie czy wizytę u lekarza.Mama ma teraz raka płóc ,a dzisiaj się dowiedziałam ,że zaatakowane są też kości miednicy ,dolnej partii kregosłupa.Mam jeszcze chodzi ,funkcjonuje normalnie. Ja pracuję za granicą ,jak szybko może postępować rozwój.Chcę mamie zapewnić osobistą opiekę .jak mogę jej pomóc? Anna.

Rzetelni i doświadczeni onkolodzy nie odpowiadają na pytania typu jak szybko może postępować rozwój , jak długo będzie żyła itp. - bo tego nie wie nikt!!! Tego typu sprawy rozwijają się b.indywidualnie , zż