Rak potrójnie ujemny - co jeszcze mogę zrobić?

Nie wiem czy to jeszcze ktoś przeczyta, ale właśnie choruję na takiego raka potrójnie negatywnego - ciężko mi, nawet bardzo, dostałam już 9 rodzajów chemioterapii i nic, naświetlania też nie przyniosły efektów, lecz jest coraz gorzej. Guz powiększył się, na chorej piersi mam szereg cieknących, ropnych wyprysków, druga pierś mi spuchła, urosła do rozmiarów olbrzymich, jest czerwona… Źle się czuję, nie wiem gdzie mam się udać by szukać pomocy. Lekarze sami nie wiedzą co mają robić.

Urszula

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy!

Leczenie onkologiczne odbywa się wg standardów europejskich. Niestety nie ma możliwości dowolności terapii. Leczenie trudniejszych przypadków powinno się odbywać w ośrodkach o najwyższej referencyjności, na pewno została Pani skierowana do takiego.

Proszę zaufać lekarzowi prowadzącemu, na pewno został dobrany odpowiedni program do Pani przypadku. Trzeba mieć nadzieję i nie poddawać się, motywacja psychiczna jest bardzo ważna podczas terapii.

Redakcja abcZdrowie.pl