Rak ślinianki przyusznej, C08,0 gruczołowo-torbielowaty

Witam. moja mama ma Raka ślinianki przyusznej.C08,0 Gruczołowo Torbielowaty.Podobno jeden z najgorszych. Chemia podobno nic nie da, a naświetlanie cos pomoże?Rak jest dośc duży 6,3 cm i chyba rosnie. Xo mam robić?

Mam za mało danych o rodzaju raka i stopniu zaawansowania choroby oraz o stanie ogólnym pacjentki aby odpowiedzieć na pytania. Wnioskuję z kontekstu , że pacjentka jest zakwalifikowana do radioterapii - jeśli tak proponują specjaliści - to znaczy , że liczą na poprawę lub przynajmniej zahamowanie rozwoju choroby - gdyby w to nie wierzyli to nie proponowaliby takiego leczenia bo jaki miałoby to sens!!! Guz o średnicy 6,3 cm nie pojawił się nagle i sprawę należy uznać za zaniedbaną - stąd ograniczone pole manewru onkologów. Proponuję poddawać się każdemu proponowanemu przez specjalistów leczeniu , zż